Zarówno Karolina Poroś jak i Antek Filipowicz wygrywają swoje wyścigi podczas rywalizacji w kolejnej edycji Pucharu Polski.
W Sobotę nasz duet MTB ścigał się w Nędzerzewie na trasie specjalnie modyfikowanej na zawody PP. Było bardzo ale to bardzo gorąco, szybko i ogólnie fajnie. Zawsze jak się wygrywa jest fajnie 
Gratulacje !!
Wspierają nas:

